Szkoła Podstawowa w Spalonej

Robotyka z Doktorem Diodakiem

Multimedialne warsztaty z robotyki to autorski, kompletny cykl zajęć dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Każda lekcja ma swój indywidualny scenariusz i cele, a dla dzieci jest odrębną przygodą. Rozszerz realizację podstawy programowej i odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych robotów uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów oraz klocków i stworzą wyjątkowe konstrukcje! Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć o upływającym czasie! 

Matematyka w Minecraft

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwiająca naukę matematyki przy użyciu gry Minecraft. Innowacyjny program przeznaczony dla dzieci w wieku 6-8 lat. Zajęcia są entuzjastycznie przyjmowane przez dzieci, tym bardziej, że poruszane zagadnienia nie ograniczają się wyłącznie do matematyki, a poprawiają umiejętności i wiedzę z języka polskiego, orientacji przestrzennej, kompetencji społecznych i cyfrowych. Każdy uczestnik zajęć ma do dyspozycji swojego laptopa. 

     Zajęcia z robotyki dla klas 1-3: 3 razy w miesiącu, płatne 36 zł za dziecko, za cały miesiąc, z góry. Szczegóły płatności w mailu zwrotnym, po zgłoszeniu uczestnictwa. Warunkiem udziału w zajęciach jest zaakceptowanie regulaminu. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki od godziny 13:00.

    

Zajęcia z Matcraft (matematyka) wystartują w październiku. Cena 60 zł za miesiąc (3 zajęcia miesięcznie). Maksymalnie 14 osób w grupie zajęciowej.

Formularz zgłoszeniowy

Dowiedz się więcej

Kontakt

tel. 1: 536 178 464

tel. 2: 575 846 859

mail: kontakt@doktordiodak.pl