Zespół Szkół Integracyjnych w Wałbrzychu

Robotyka z Doktorem Diodakiem

Multimedialne warsztaty z robotyki to autorski, kompletny cykl zajęć dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. Każda lekcja ma swój indywidualny scenariusz i cele, a dla dzieci jest odrębną przygodą. Rozszerz realizację podstawy programowej i odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych robotów uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania tabletów oraz klocków i stworzą wyjątkowe konstrukcje! Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć o upływającym czasie! 

Matematyka w Minecraft

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwiająca naukę matematyki przy użyciu gry Minecraft. Innowacyjny program przeznaczony dla dzieci w wieku 6-8 lat. Zajęcia są entuzjastycznie przyjmowane przez dzieci, tym bardziej, że poruszane zagadnienia nie ograniczają się wyłącznie do matematyki, a poprawiają umiejętności i wiedzę z języka polskiego, orientacji przestrzennej, kompetencji społecznych i cyfrowych. Każdy uczestnik zajęć ma do dyspozycji swojego laptopa. 

 

          Zajęcia z robotyki dla klas 1-3. Odbywać się będą 3 razy w miesiącu, płatne 99 zł za cały miesiąc (6h zajęć), za dziecko, z góry. Szczegóły płatności podane zostaną w mailu zwrotnym, po zgłoszeniu uczestnictwa. Warunkiem udziału dziecka w zajęciach jest zaakceptowanie regulaminu. Kursy robotyki wstępnie będą odbywać się w czwartki, godziny popołudniowe. Prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym preferowanych godzin. Będzie nam łatwiej dopasować się do harmonogramu dnia Państwa dzieci. Godzina rozpoczęcia kursu zależy także od dostępności sal lekcyjnych w szkole.

    

      Zajęcia z Matcraft (matematyka) dla klas 1-2 wystartują w październiku. Cena 60 zł za miesiąc (3 zajęcia miesięcznie). Maksymalnie 14 osób w grupie zajęciowej. Czas trwania jednego spotkania to 1h.  Prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym preferowanych godzin. Będzie nam łatwiej dopasować się do harmonogramu dnia Państwa dzieci.

 

Zajęcia odbywać się będą na terenie Zespołu Szkół Integracyjnych w Wałbrzychu. 

Formularz zgłoszeniowy

Dowiedz się więcej

Kontakt

tel. 1: 536 178 464

tel. 2: 575 846 859

mail: kontakt@doktordiodak.pl